(erotika) Písně Bilitiny.
Přerov, Fr. Bartoš, K. Bartoš, V. Chajda, A. Pleusová, F. Pleusová, H. Sekera, M. Sum, M. Teichman, 1932. OBr., 28 s. Přeložil Jar. Pasovský. Dvě litografie signované tužkou a grafická úprava B. Krs. Soukromý neprodejný tisk. Vydáno k sjezdu moravských bibliofilů v Brně. Celkem 300 číslovaných výtisků na ručním papíře Zanders. Tento výtisk nečíslován, označen jménem majitele.
Bubla 3925.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)