(autogram, Chatrný Dalibor, samizdat) Pády. Poezie 1963 - 1979.
Bez údajů (Brno, 1979 ?). Clpl. vazba, přebal s reprodukcí fokalku Miloše Korečka, nestr. (141 s.). Samizdat. Psáno na stroji na průklepovém papíře. Sedm černobílých serigrafií Dalibor Chatrný. Serigrafie jsou tištěny na voskovaném papíře, signovány a datovány vzadu tužkou, rok 1977. Na titulním listě podpis Ludvíka Kundery. Věnováno památce Františka Hrubína a Bohdana Laciny.
Strana 8 natržena, na straně 49 čára modrým perem, záměrně. Na straně 112 přelepený text. Přebal má vzadu utržený kus, který je vložen v knize. Signatura jedné serigrafie oříznuta.
5 000 Kč (5 908 Kč)
5 000 Kč (5 908 Kč)
5 000 Kč (5 908 Kč)
5 000 Kč (5 908 Kč)
Dražitel č.27, 23. 10. 2022 19:55