Koreček, Miloš (1906 - 1989)

Fokalk 23,6 x 39,2 cm. Nesignováno, nedatováno.

500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)

Dražitel č.1, 21. 10. 2022 10:29