Dopis Ignátu Herrmannovi.
Psáno na dopisním papíře s hlavičkou Václava Štecha, adresa na Žižkově. Bez místa odeslání (Praha), datováno 30/12 900. Štech děkuje za zaslaný dárek k Ježíšku, vydání Herrmannovy knihy "U snědeného krámu". Četl ji ve Švandovi, ale rád si ji přečte znovu, jakmile bude mít klid. Svátky trávil nad papíry Máje. Přeje Herrmannovi, aby mu i nadále vycházely staré i nové knihy, přeje jemu a celé rodině vše nejlepší v Novém roce, v novém století. Psáno po dvou stranách černým perem.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)