P F 85 Jelínek.

Kábrt, Josef (1920 - 1989)

Lept 13,3 x 7,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Kábrt 84.

P F 85 Jelínek.

180 Kč (213 Kč)