Hostina.
Dřevoryt 15,1 x 10,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.
Chagall VIII, str. 250 - 251.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
Dražitel č.1, 21. 10. 2022 10:22