Záchod - dveře.

Rittstein, Michael (1949)

Litografie 29,7 x 42 cm. Signováno tužkou vpravo nahoře MRittstein 81. List č. 57/70. Z cyklu Milenci šílenci.

Chagall XII, str. 350 - 352.

Záchod - dveře.

2 500 Kč (2 954 Kč)