Konvolut dvou leptů.

Chatrná, Dana (1956)

1. 10 x 7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Dana Chatrná 85. Nečíslováno. Tisk na ručním papíře. 2. 10,2 x 6,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Dana Chatrná 85. List č. 81/99. Tisk na ručním papíře. Hnědé otisky.

Chagall IV., str. 35.

Vzadu zbytky papírové lepící pásky.

Konvolut dvou leptů.

150 Kč (177 Kč)