Konvolut dvou leptů.
1. 10 x 7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Dana Chatrná 85. Nečíslováno. Tisk na ručním papíře. 2. 10,2 x 6,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Dana Chatrná 85. List č. 81/99. Tisk na ručním papíře. Hnědé otisky.
Chagall IV., str. 35.
Vzadu zbytky papírové lepící pásky.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)