(Suchánek Vladimír, autogramy) Hodinový cimbál.

Šiktanc, Karel (1928)

Praha, Martin Dyrynk, 2000. Slza svazek 26. OBr., volně vložené archy, 21 s. Dvě barevné litografie signované tužkou Vladimír Suchánek. Typografická úprava Martin Dyrynk. Soukromý tisk k Novému roku 2001. Za titulním listem věnování Karla Šiktance. V tiráži podpis autora a nakladatele. Celkem 300 číslovaných a autory podepsaných výtisků na přírodním camoscio papíře. Tento výtisk č. 64.

Hodinový cimbál.

1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)

Dražitel č.23, 23. 10. 2022 19:14