(Cihlář Michal, autogramy) Traktát o Váchalovi.

Šamšiňák, Karel (1923 - 2008)

Praha, Spolek českých bibliofilů, 2007. Pupilla svazek 28. OBr., volně vložené archy, 17 s. Barevný linoryt signovaný a datovaný tužkou Michal Cihlář. Typografie Martin Dyrynk. V tiráži podpis autora a typografa. Celkem 195 číslovaných a autory podepsaných výtisků na ručním losínském chamois papíře. Tento výtisk č. 114.

Traktát o Váchalovi.

400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)

Dražitel č.8, 21. 10. 2022 16:43