(Cihlář Michal, autogramy) Traktát o Váchalovi.
Praha, Spolek českých bibliofilů, 2007. Pupilla svazek 28. OBr., volně vložené archy, 17 s. Barevný linoryt signovaný a datovaný tužkou Michal Cihlář. Typografie Martin Dyrynk. V tiráži podpis autora a typografa. Celkem 195 číslovaných a autory podepsaných výtisků na ručním losínském chamois papíře. Tento výtisk č. 114.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
Dražitel č.8, 21. 10. 2022 16:43