Slaná u Semil.
Dřevoryt 10,5 x 7,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 87/200. Lepený rám, pasparta, sklo.
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)