P.F. od chovanců Státu Louis.
Linoryt 15,7 x 16,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Mikulka 1984. Červený otisk na papíře krémové barvy. Rám, pasparta, sklo.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
4 300 Kč (5 080 Kč)
4 300 Kč (5 080 Kč)
Dražitel č.3, 23. 10. 2022 19:39