(Toyen, exlibris) Lhostejní.
Praha, Rudolf Škeřík, 1933. Symposion svazek 70. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, aplikovaný štítek na hřbetě, kapitálek, 301 (1) s. Přeložil Adolf Felix. Litografie ve frontispisu, exlibris na předsádce a návrh vazby Toyen. Kromě vydání na papíře Antik vyšlo 30 výtisků na holandském papíře Pannekoek číslovaných I - XXX a 300 výtisků na domácím Simili Japanu číslovaných 1 - 300. Tento výtisk č. 205.
Bubla 4174. Ladman 130.
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)