Mladý Faust.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Lept 14,3 x 8,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou K. Šafář 76. List číslo 31/80. Tisk na ručním papíře.

Chagall XV., str. 345.

Mladý Faust.
Karel Šafář

150 Kč (177 Kč)