Postava.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Lept 16,8 x 8,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall XV., str. 345.

Postava.
Karel Šafář

150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)

Dražitel č.18, 23. 10. 2022 18:55