Postava.
Lept 16,8 x 8,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.
Chagall XV., str. 345.
Karel Šafář
Karel Šafář
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
Dražitel č.18, 23. 10. 2022 18:55