Klaun.
Dřevoryt 17,6 x 15,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 37/200.
Chagall XV., str. 345.
23. 10. 2022 20:03
23. 10. 2022 20:03
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
245 Kč (289 Kč)
245 Kč (289 Kč)
Dražitel č.31, 23. 10. 2022 19:58