Chrlič.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Barevná kombinovaná technika 29,4 x 19,7 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno, nečíslováno.

Chagall XV., str. 345.

Jedna z posledních velkých grafik Karla Šafáře.

Chrlič.

23. 10. 2022 20:03

600 Kč (709 Kč)
650 Kč (768 Kč)

Dražitel č.31, 23. 10. 2022 19:58