Chrlič.
Barevná kombinovaná technika 29,4 x 19,7 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno, nečíslováno.
Chagall XV., str. 345.
Jedna z posledních velkých grafik Karla Šafáře.
23. 10. 2022 20:03
23. 10. 2022 20:03
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
Dražitel č.31, 23. 10. 2022 19:58