Pražská figurka.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Originální kresba perem 8 x 6,5 cm. Signováno vpravo dole iniciálou, nedatováno. Pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.

Toman I., str. 10-13.

Pozůstalost Ignáta Herrmanna. Dvě malé skvrnky nahoře mimo kresbu.

Pražská figurka.

23. 10. 2016 00:06

2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)

Dražitel č.2, 22. 10. 2016 23:51