Muž s dýmkou.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Originální kresba perem 8,8 x 8,3 cm. Signováno vlevo dole iniciálou, nedatováno. Pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.

Toman I., str. 10-13.

Muž s dýmkou.

23. 10. 2016 00:06

2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)

Dražitel č.2, 22. 10. 2016 23:51