Postavy.

Aleš, Mikoláš (1852 - 1913)

Kresba černým perem 18 x 19,3 cm. Nesignováno, nedatováno. Lepená pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.

Toman I., str. 10 - 13.

Postavy.

7. 5. 2023 21:04

4 500 Kč (5 317 Kč)
4 600 Kč (5 435 Kč)

Dražitel č.32, 7. 5. 2023 20:59