Ilustrace.
Kresba černým perem 10,9 x 18,2 cm. Nesignováno, nedatováno. Lepená pasparta.
Toman II., str. 558 - 559.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.7, 7. 5. 2023 19:21