Ilustrace.
Kresba černým perem 8,8 x 17 cm. Signováno vpravo dole perem, nedatováno. Lepená pasparta.
Toman II., str. 558 - 559.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.7, 7. 5. 2023 19:21