Muzikanti.
Kresba černým perem 6,9 x 5,2 cm. Signováno vlevo dole perem, nedatováno. Dle Herrmannovy poznámky tužkou rok 1875. Lepená pasparta.
Toman II., str. 558 - 559.
240 Kč (284 Kč)
240 Kč (284 Kč)