Muzikanti.

Štapfer, Karel (1863 - 1930)

Kresba černým perem 6,9 x 5,2 cm. Signováno vlevo dole perem, nedatováno. Dle Herrmannovy poznámky tužkou rok 1875. Lepená pasparta.

Toman II., str. 558 - 559.

Muzikanti.

240 Kč (284 Kč)