P.F. MCMIXXIII Prof. Jiří Siblík.

Svolinský, Karel (1896 - 1986)

Linoryt 7,2 x 8,2 cm. Signováno tužkou vpravo uprostřed, nedatováno.

Chagall XV., str. 288 - 289.

120 Kč (138 Kč)