P.F. MCMIXXIII Prof. Jiří Siblík.
Linoryt 7,2 x 8,2 cm. Signováno tužkou vpravo uprostřed, nedatováno.
Chagall XV., str. 288 - 289.
120 Kč (138 Kč)
120 Kč (138 Kč)