Ilustrace.

Kašpar, Adolf (1877 - 1934)

Originální kresba tuší 4,5 x 9,2 cm. Nesignováno, nedatováno. Pasparta. Ne zadní straně Herrmannova poznámka tužkou: Adolf Kašpar.

Toman I., str. 469-470.

Ilustrace.

23. 10. 2016 00:07

300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)

Dražitel č.2, 22. 10. 2016 23:52