Koruna svatováclavská.

Švengsbír, Jiří Antonín (1921 - 1983)

Arch papíru. Vpravo ocelorytina 2,5 x 2,8 cm. 2x signováno a datováno tužkou dole uprostřed. Montováno na karton. Vlevo červeně tištěný text. Návrh poštovní známky. Text český, ruský, anglický, francouzský a německý.

Chagall XVII, str 208 - 209.

Nejlepší československá známka roku 1966.

Koruna svatováclavská.

150 Kč (177 Kč)