Koruna svatováclavská.
Arch papíru. Vpravo ocelorytina 2,5 x 2,8 cm. 2x signováno a datováno tužkou dole uprostřed. Montováno na karton. Vlevo červeně tištěný text. Návrh poštovní známky. Text český, ruský, anglický, francouzský a německý.
Chagall XVII, str 208 - 209.
Nejlepší československá známka roku 1966.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)