Jandová, Ludmila (1938 - 2008)

Barevná suchá jehla 10,7 x 11,4 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed L Jandová 85.

Chagall IV., str. 146 - 147.

7. 5. 2023 21:04

100 Kč (118 Kč)
175 Kč (207 Kč)

Dražitel č.26, 7. 5. 2023 20:59