Barevná suchá jehla 10,7 x 11,4 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed L Jandová 85.
Chagall IV., str. 146 - 147.
7. 5. 2023 21:04
7. 5. 2023 21:04
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
175 Kč (207 Kč)
175 Kč (207 Kč)
Dražitel č.26, 7. 5. 2023 20:59