Barevná suchá jehla 11 x 11,1 cm. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou L Jandová 85.
Chagall IV., str. 146 - 147.
7. 5. 2023 21:15
7. 5. 2023 21:15
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.14, 7. 5. 2023 21:10