Cesta z Paříže.

Rytíř, Václav (1889 - 1943)

Barevný akvarel 16 x 23,2 cm. Signováno a datováno vlevo dole černým perem VRytíř 1910. Vpravo dole napsán francouzký popisek: Na cestě z Paříže do Lyonu v červenci 1910. Pasparta.

Cesta z Paříže.

350 Kč (414 Kč)