(Toyen) Básníkův rok. Měsíce čili básně.

z Lešehradu, Emanuel (1877 - 1955)

Bez místa vydání, n. vl., 1940. OBr., nestr. (17 s.). Frontispis Toyen. Signováno a datováno vpravo dole v desce T 37. Neudaný počet výtisků.

Ladman 367.

Básníkův rok. Měsíce čili básně.

Bibliofilie, Toyen

7. 5. 2023 21:07

500 Kč (591 Kč)
1 625 Kč (1 920 Kč)

Dražitel č.33, 7. 5. 2023 21:02