(Toyen) Básníkův rok. Měsíce čili básně.
Bez místa vydání, n. vl., 1940. OBr., nestr. (17 s.). Frontispis Toyen. Signováno a datováno vpravo dole v desce T 37. Neudaný počet výtisků.
Ladman 367.
Bibliofilie, Toyen
Bibliofilie, Toyen
7. 5. 2023 21:07
7. 5. 2023 21:07
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
1 625 Kč (1 920 Kč)
1 625 Kč (1 920 Kč)
Dražitel č.33, 7. 5. 2023 21:02