Schovej se válko ! Cyklus devíti kreseb 1944
Praha, Fr. Borový, 1946. OBr., plpl. pouzdro. Nestr. (1 s.) textu. Vloženo devět zinkografií od Toyen. Signováno a datováno vpravo dole v desce. Úvodní báseň Jindřich Heisler.
Ladman 477.
Grafika, Toyen
Grafika, Toyen
7. 5. 2023 21:06
7. 5. 2023 21:06
90 000 Kč (106 335 Kč)
90 000 Kč (106 335 Kč)
115 000 Kč (135 873 Kč)
115 000 Kč (135 873 Kč)
Dražitel č.7, 7. 5. 2023 21:01