Schovej se válko ! Cyklus devíti kreseb 1944

Toyen, (1902 - 1980)

Praha, Fr. Borový, 1946. OBr., plpl. pouzdro. Nestr. (1 s.) textu. Vloženo devět zinkografií od Toyen. Signováno a datováno vpravo dole v desce. Úvodní báseň Jindřich Heisler.

Ladman 477.

Grafika, Toyen

7. 5. 2023 21:06

90 000 Kč (106 335 Kč)
115 000 Kč (135 873 Kč)

Dražitel č.7, 7. 5. 2023 21:01