(autogram) Tir. Cycle de douze dessins 1939 - 1940.

Toyen, (1902 - 1980), Ivšič, Radovan (1921 - 2009)

Paris, Éditions maintenant, 1973. Plpl. vazba s ražbou, kartonové pouzdro. Vloženo 12 zinkografií od Toyen. Signováno a datováno vpravo dole v desce. Na vazbě věnování Radovana Ivšiče z roku 2008. Celkem 575 výtisků, z toho 500 na velínu. Tento výtisk na ručním papíře.

Ladman 563.

Tir. Cycle de douze dessins 1939 - 1940.

Grafika, Toyen

30 000 Kč (35 445 Kč)
34 000 Kč (40 171 Kč)

Dražitel č.7, 5. 5. 2023 20:27