(autogram) Tir. Cycle de douze dessins 1939 - 1940.
Paris, Éditions maintenant, 1973. Plpl. vazba s ražbou, kartonové pouzdro. Vloženo 12 zinkografií od Toyen. Signováno a datováno vpravo dole v desce. Na vazbě věnování Radovana Ivšiče z roku 2008. Celkem 575 výtisků, z toho 500 na velínu. Tento výtisk na ručním papíře.
Ladman 563.
Grafika, Toyen
Grafika, Toyen
30 000 Kč (35 445 Kč)
30 000 Kč (35 445 Kč)
34 000 Kč (40 171 Kč)
34 000 Kč (40 171 Kč)
Dražitel č.7, 5. 5. 2023 20:27