(vazba) Jsem nyní se všemi.

Blatný, Ivan (1919 - 1990)

Brno, Petrov, 1998. Clpg. vazba se slepotiskem a zlacením, zlatá ořízka, košilka, kartonové pouzdro. Papírová obálka vevázána. 32 s. Vázal Jiří Fogl, signováno značkou na předsádce. Obálka, ilustrace a kaligrafie Jiří Šindler. 138. publikace nakladatelství. Celkem 222 výtisků, tento číslo 38. V tiráži podpis Jiřího Šindlera a Jiřího Fogla.

První vydání.

Jsem nyní se všemi.

3 600 Kč (4 253 Kč)
3 600 Kč (4 253 Kč)

Dražitel č.12, 22. 10. 2016 19:14