(autogram) Povídka mého života.

Vlček, František Josef (1871)

Cleveland, Vlchek Tool CO, b. d. (1928). Clkož. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, kartonové pouzdro. 362 s. Ve frontispisu portrét autora. Čb. fotografie v textu. Pod portrétem věnování autora.

Vazba opotřebována. Pouzdro na hranách vyšisováno.

Povídka mého života.

Zajímavé obálky a vazby, Signované knihy

700 Kč (827 Kč)