(autogram) Povídka mého života.
Cleveland, Vlchek Tool CO, b. d. (1928). Clkož. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, kartonové pouzdro. 362 s. Ve frontispisu portrét autora. Čb. fotografie v textu. Pod portrétem věnování autora.
Vazba opotřebována. Pouzdro na hranách vyšisováno.
Zajímavé obálky a vazby, Signované knihy
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)