Slečna z hodin.
Barevná kresba pastelkami 12,2 x 10,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Datováno vpravo nahoře tužkou. Rok 1972. Vpravo dole napsán název červenou pastelkou. Rám, sklo.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 150 Kč (1 359 Kč)
1 150 Kč (1 359 Kč)
Dražitel č.7, 7. 5. 2023 19:51