Barevná kresba 11 x 10,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole Škarohlíd 72.
Chagall XVI., str. 197.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
Dražitel č.3, 5. 5. 2023 12:27