Hlavy.

Hadlač, Jiří (1927 - 1991)

Barevná serigrafie 20,2 x 20,5 cm. Signováno, datováno a číslováno tužkou uprostřed. Hadlač 85. List č. 12/180. Trojlist. Vzadu zbytky lepenky z paspartování.

Chagall III, str. 24 - 25.

Hlavy.

120 Kč (142 Kč)
120 Kč (142 Kč)

Dražitel č.3, 5. 5. 2023 12:29