Barevný lept 30 x 21,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Zdenek Fuksa 85. List č. 47/90. Pasparta.
Chagall II., str. 310.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)