Ležící akt.
Kresba uhlem 12,8 x 27,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Kaláb 35. Pasparta, fólie.
Toman I., str. 463.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)