Karikatura. Mussolini, Hitler, Stalin.

Hoffmeister, Adolf (1902 - 1973)

Kresba tuší 16,4 x 15,5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rám, pasparta, sklo. Vzadu potvrzení pravosti od Doc. Jiřího Josefíka. Znalecké razítko.

Chagall III, str. 197 - 198.

3 500 Kč (4 135 Kč)