Karikatura. Mussolini, Hitler, Stalin.
Kresba tuší 16,4 x 15,5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rám, pasparta, sklo. Vzadu potvrzení pravosti od Doc. Jiřího Josefíka. Znalecké razítko.
Chagall III, str. 197 - 198.
3 500 Kč (4 135 Kč)
3 500 Kč (4 135 Kč)