MV. Jan Zrzavý.

Suchá jehla 11,8 x 7,3 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Rok 1981.

Soupis SSPE č. 342.

MV. Jan Zrzavý.

150 Kč (177 Kč)