(Kállay Dušan) Stráň chudých lásek.

Neumann, Stanislav Kostka (1875 - 194)

Praha, Supraphon, n. p., 1977. OBr., 17 s. Tři dřevoryty a typografická úprava Dušan Kállay. Dřevoryty signované, datované a číslované tužkou. Celkem 200 číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk č. 135/200.

Stráň chudých lásek.

7. 5. 2023 21:04

300 Kč (354 Kč)
700 Kč (827 Kč)

Dražitel č.26, 7. 5. 2023 20:59