(Kállay Dušan) Stráň chudých lásek.
Praha, Supraphon, n. p., 1977. OBr., 17 s. Tři dřevoryty a typografická úprava Dušan Kállay. Dřevoryty signované, datované a číslované tužkou. Celkem 200 číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk č. 135/200.
7. 5. 2023 21:04
7. 5. 2023 21:04
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
Dražitel č.26, 7. 5. 2023 20:59