Božena Němcová.
Barevný lept 19,7 x 11,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Eva Hašková 2021. List č. 40/100.
Chagall III., str. 85 - 86.
7. 5. 2023 21:11
7. 5. 2023 21:11
320 Kč (378 Kč)
320 Kč (378 Kč)
775 Kč (916 Kč)
775 Kč (916 Kč)
Dražitel č.5, 7. 5. 2023 21:06