Moje kniha. Jan Žižka.

Fulla, Lúdovít (1902 - 1980)

Linoryt 13,6 x 6,9 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1926.

Moje kniha. Jan Žižka.

250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)

Dražitel č.24, 7. 5. 2023 20:29