Moje kniha. Jan Žižka.
Linoryt 13,6 x 6,9 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1926.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
Dražitel č.24, 7. 5. 2023 20:29