Kronika.

Perse, Saint-John (1887 - 1975)

Praha, Supraphon, 1982. Lyra Pragensis svazek 85. Polyhymnia svazek 24. Celopergamenová vazba s kresbou, slepotiskem a zlacením, zlatá ořízka. Kartonové pouzdro. Papírová obálka vevázána, 36 (1) s. Vázal Jiří Faltus. Šest barevných leptů signovaných tužkou Jan Souček. Grafická úprava Vladimír Viener. Celkem 200 číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk č. 169/200. Slepotiskové razítko nakladatelství v tiráži.

Kronika.

23. 10. 2016 00:14

4 000 Kč (4 726 Kč)
10 000 Kč (11 815 Kč)

Dražitel č.12, 22. 10. 2016 23:59