(vazba) Sethos.
Praha, Nadace Lyry Pragensis, 1996. Polyhymnia svazek 79. Publikace v edici Lyry Pragensis sv. 231. Celokožená vazba dle Bradella, 306 x 219 x 19 mm, patinovaná kozina, vellucent proces, inkrustace, zlacení. Ručně šitý kapitálek na dvě jádra, ořízka škrobová, leštěná. Předsádky: lihový papír, totožný s pouzdrem. Papírová obálka vevázána. Sestavované polokožené pouzdro. Vázal Jan Perůtka, duben 2023. Signováno v tiráži tužkou a na zadní předsádce značkou. 61 s. Přeložil Tomáš Vondrovic. Šest barevných litografií, z toho pět celostránkových signovaných tužkou Jan Kristofori. Typografická úprava Vladimír Viener. Celkem 200 výtisků na holandském papíře van Gelder. Tento výtisk č. 131/200.
NOVINKY
13 000 Kč (15 360 Kč)