(vazba) Havran. Krkavec.

Poe, Edgar Allan (1809 - 1849)

Praha, Nadace Lyry Pragensis, 1993. Polyhymnia svazek 74. Lyra Pragensis svazek 220. Celokožená vazba dle Bradella, 305 x 217 x 18 mm, patinovaná kozina, reliéfní inkrustace, zlacení. Ručně šitý kapitálek na dvě jádra, ořízka škrobová, leštěná. Předsádky: lihový papír, totožný s pouzdrem. Papírová obálka  vevázána. Sestavované polokožené pouzdro. Vázal Jan Perůtka, duben 2023. Signováno v tiráži tužkou a na zadní předsádce značkou. 43 (1) s. Čtyři barevné litografie signované tužkou Jan Krejčí. Přeložili Vítězslav Nezval a Miroslav Macek. Typografická úprava Vladimír Viener. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis v tiráži. Celkem 200 číslovaných výtisků na holandském papíře van Gelder. Tento výtisk č. 134/200.

Havran. Krkavec.

16 500 Kč (19 495 Kč)