Božena Němcová.
Barevný lept 21,1 x 18,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Eva Hašková 2021. List č. 51/100.
Chagall III., str. 85 - 86.
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)
Dražitel č.26, 7. 5. 2023 20:38