(vazba) Živá voda.
Praha, Melantrich, 1932. Clpg. vazba se slepotiskem a zlacením, zlatá ořízka, košilka, kartonové pouzdro. 42 s. Vázal Jiří Fogl. Signováno značkou na předsádce. Litografie v červeném provedení Václav Mašek. Dosud nevydané pohádky K.J. Erbena. Z pozůstalosti k tisku připravil a poznámku napsal Antonín Grund. Celkem 500 výtisků, z toho 100 číslovaných na pap. Pannekoek a 400 na obyčejném ofsetovém papíře. Tento výtisk jeden ze 100, č. 21. Podpisy Václava Maška a Jiřího Fogla v tiráži.
Bubla 3060.
4 000 Kč (4 726 Kč)
4 000 Kč (4 726 Kč)
4 200 Kč (4 962 Kč)
4 200 Kč (4 962 Kč)
Dražitel č.12, 22. 10. 2016 21:18