Havran.

Poe, Edgar Allan (1809 - 1849)

Praha, Bonaventura, 1990. EVA svazek 2. OBr., kartonový obal, volně vložené archy. 31 (1) s. Vázali Lubomír a Miroslava Krupkovi. Pět leptů, z toho tři celostránkové signované a datované tužkou Jindřich Pileček. Text český a anglický. Překlad Vítězslav Nezval. Poznámky Rudolf Havel a Jan M. Tomeš. Grafická úprava Vladimír Viener. Celkem 200 číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk č. 20/200.

Havran.

23. 10. 2016 01:13

1 800 Kč (2 127 Kč)
4 500 Kč (5 317 Kč)

Dražitel č.12, 23. 10. 2016 00:58